روایت راوی        2000 تومان حلقه‌ی بندگی    1000 تومان

روایاتی کوتاه از روزهای حماسه و ایثار  سومین مجموعه کلیپ‌های کوتاه از روایتگری‌های حاج شیخ عبدالله ضابط(ره)
این مجموعه شامل شش روایت کوتاه تصویری است که هر کدام در زمانی کمتر از پانزده دقیقه روایت شده‌اند. در این مجموعه روایتگری‌هایی را خواهید دید که توسط حجج اسلام ماندگاری، جوشقانی، نائبی، شاکری فر، نریمیسا، دیانی و ... روایت شده‌اند. روایت‌هایی با عناوین بصیرت، گذشت، غائب حاظر، حیات شهید، استقامت و جوهر شهادت.
این نرم افزار در قالب دو حلقه VCD طراحی شده و قابل پخش در دستگاه نمایش خانگی بوده و برای پخش در اتوبس‌های کاروان‌های راهیان نور پیشنهاد می‌شود.
این مجموعه شامل هفت روایت کوتاه تصویری است که هر کدام در زمانی کمتر از دوازده دقیقه روایت شده‌اند. در این مجموعه روایتگری‌هایی را خواهید دید که خاطرات شهدای والامقامی چون علم الهدی، رسول حسنی، آوینی و ... را در بر دارد. روایت-هایی با عناوین دعوت، هنر شهید، هنر پرواز، مسافر، فرهنگ، بلوغ و راز.
این مجموعه شامل هفت روایت کوتاه تصویری است که هر کدام در زمانی کمتر از پانزده دقیقه روایت شده‌اند.
این نرم افزار در قالب یک حلقه VCD طراحی شده و قابل پخش در دستگاه نمایش خانگی بوده و برای پخش در اتوبس‌های کاروان‌های راهیان نور پیشنهاد می‌شود.
         

 

 

ضابط                1500 تومان یک علمدار         1500 تومان

مجموعه تولیدات تصویری علمدار روایتگری حجت الاسلام ضابط(ره) مجموعه کلیپ‌های کوتاه از روایتگری‌های حاج شیخ عبدالله ضابط(ره)
این مجموعه را می‌توان کامل‌ترین مطالب ارائه شده از حاج عبدالله دانست. این مجموعه شامل سه مستند پیرامون علمدار روایتگری است.
شمع یاد«روایتگری درحسینیه طلائیه و روایتگری در جمع دانش‌آموزان دختر مدرسه شاهد نجمیه» ساقیان نور « پیرامون راهیان نور و بیان خاطراتی از علمدار روایتگری از زبان راویان دفاع مقدس» عبدالله «بیان خاطرات و شرح حال علمدار روایتگری از زبان خانواده و دوستان»
این مجموعه در قالب سه حلقه CD و با قابلیت پخش در دستگاه پخش خانگی تولید شده است.
 در این مجموعه روایتگری‌هایی را خواهید دید که خاطرات شهدای والامقامی چون نواب، ردانی پور، شاهدی و ... را در بر دارد. روایت‌هایی با عناوین جاودانگی، غربت، نمازشب، افتخار، بی‌نشان، سرباز، نظرکرده و یک روضه.
این مجموعه شامل هشت روایت کوتاه تصویری است که هر کدام در زمانی کمتر از پانزده دقیقه روایت شده‌اند.
این نرم افزار در قالب VCD طراحی شده و قابل پخش در دستگاه نمایش خانگی است.
         

 

 

یک جرعه عطش   1800 تومان بایسته‌های تبلیغ 1500 تومان

 مجموعه کلیپ‌های کوتاه از روایتگری‌های حجت الاسلام ماندگار  سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری در همایش ضیافت رحمانی
 این مجموعه شامل شش روایت کوتاه تصویری است که هر کدام در زمانی کمتر از پانزده دقیقه روایت شده‌اند. این روایتگری‌ها می‌تواند شناخت زائرین مناطق عملیاتی دفاع مقدس را از منطقه عملیاتی ، شهدا و آداب زیارت بالا ببرد.
موضوعات مطرح شده در مجموعه شامل مواردی است از قبیل بایسته‌های زائرین کربلای ایران، زمینه‌ها و عبرت‌های راهیان نور، شهدا برندگان مسابقه هستی، فرمول‌های موفقیت شهدا، ملاک‌‌های ارزیابی بندگان.
این نرم افزار در قالب دو حلقه VCD طراحی شده و قابل پخش در دستگاه نمایش خانگی است و برای پخش در اوبوس‌های کاروان‌های راهیان نور نیز پیشنهاد می‌شود.
این محصول مطالب ارائه شده توسط سخنران را همراه با دسته‌بندی موضوعی مطالب ارائه شده به طوری که مبلغین بتوانند به راحتی از آن بهره ببرند.
این محصول شامل موضوعاتی است از قبیل: مقدمه‌ای بر تبلیغ و سخنرانی تخصصی، مشکلات اساسی در تبلیغ و سخنرانی و راه حل‌ها، مدیریت دینی و تکلیف مداری در زندگی، تقوی در جاده زندگی، بررسی دنیا شناسی، دنیا پرستی، دنیاگریزی، تبیین فلسفه غیبت، بهترین ارتباط با دین، انتظار و ظهور.
این مجموعه در قالب یک حلقه VCD طراحی شده و قابل پخش در دستگاه نمایش خانگی است.